Reference

Napsat vlastní

Ing. Michaela Halvová

Perfektně vymalované prostory kanceláří, hotovo za necelé dva dny. Pan Digrín je nenáročný, vše potřebné obalí a úklid je téměř nulový. Měli jsme položený koberec v jedné z kanceláří a nemuseli jsme ani luxovat jak bylo vše čisté :) Mohu jen doporučit, na malíře je spoleh.

Krásně vymalovaný byt na bílo, na stěnách byly původně barvy a barevné malůvky. Pan Digrín mi vyšel vstříc a vymaloval na etapy - nejdříve celý byt bez ložnice a pak samotnou ložnici. S týdenním rozestupem jsem mohla krásně přenést potřebné věci, nábytek vždy zůstal v pokojích. Úklid bytu zabral vždy necelou hodinku, perfektně obaleno. Celkový přístup na jedničku, mohu jen doporučit.

V. Matinová, OSM MČ Praha-Kolovraty (www.kolovraty.cz)

MČ Praha-Kolovraty zadala panu Digrínovi v roce 2015 zakázku na vymalování chodeb a schodiště ve víceúčelové budově pošty.Pan Digrín spolehlivě odvedl dobrou práci za provozu budovy. Vše bylo předáno rychle a čistě. Vzhledem k výborné zkušenosti mohu doporučit dalším zákazníkům.

Reference od přátel

Malíř Martin je precizní, spolehlivý, dochvilný, po malování je čisto, prostě nemám k němu jedinou výtku. Maloval u nás již mnohokrát a doporučili jsme ho i známým a všichni byli maximálně spokojeni. Cena je naprosto odpovídající. Jiného malíře už u nás nechci!

V. Bubáková

Dlouholetá spolupráce s panem malířem Digrínem vždy k naprosté spokojenosti celé naší rodiny, rychlá a pečlivá práce, příznivé ceny a časová flexibilita.Velkou předností je také úplná samostatnost a spolehlivost. Nikdy neslibuje vzdušné zámky, ale co slíbí, vždy splní v termínu a kvalitně.Po malování našeho rodinného domu po panu Digrínovi není téměř třeba uklízet, vždy je vše pečlivě zakryto a oblepeno. Doporučujeme.

Marie Navrátilová, Osnice

S malířskými službami pana Digrína jsem byla moc spokojená. Malování bylo vždy provedeno profesinálně a s náležitou péčí.Vždy jsem předem dostala přehlednou kalkulaci a harmonogram, které byly vždy dodrženy.

Služby pana Digrína velmi doporučuji.

Věra Žaludová, Květnice

Malíře pana Digrína jsme objevili náhodou před několik lety a od té doby u nás v rodinném domě maloval několikrát. Vždy vše proběhlo k naší maximální spokojenosti a bez nejmenšího problému. Termíny pan Digrín vždy dodržel, malby i nutné oprávky prasklin byly vždy provedeny pečlivě, profesionálně a navíc po malování nebyl nikdy potřeba téměř žádný úklid. Mohu jen doporučit.

Barbara Kuželová

Pan Martin Digrín prováděl pro naši rodinu v uplynulém a letošním roce dvě zakázky - jednalo se o výmalbu bytů, nátěry zárubní, radiátorů a dveří. Pan Digrín měl k zakázce velmi solidní a profesionální přístup: rozpočet na práci i materiál, který nám předložil před zahájením prací dodržel, stejně jako i termín a i s provedením prací jsme byli velmi spokojeni. Samozřejmostí bylo předání prostor po dokončení prací čistých, takže úklid po malování byl minimální.

Vzhledem k našim dosavadním velmi dobrým zkušenostem s přístupem a prací pana Digrína se v případě potřeby na něj zase obrátíme a také tímto pana Digrína rádi doporučujeme i dalším klientům.

Jan Tomeš, Horní Jirčany

Chtěl bych Vám poděkoval za příkladné vymalování našeho RD v Horních Jirčanech. Práce byly provedeny v dohodnutém termínu, ve výborné kvalitě a díky preciznímu zakrytí nábytku a vybavení domu prakticky bez potřeby následného úklidu.

Ještě jednou děkuji a zdravím

Jan Tomeš, HJ

bytové družstvo v Říčanech

rád bych vyjádřil spokojenost s odvedenou prací v rámci výmalby společných prostor bytového domu. Vše probíhalo naprosto v pořádku, vždy přesně a na čas, dle rozplánování, v čistotě a dle dohody s očekávaným výsledkem. Tímto bych vám ještě jednou rád poděkoval za odvedenou práci. Za SVJ Šulc.

Jana Charanzová

Malířské práce od pana Digrina jsou vždy perfektní, kvalitní, je spolehlivý, dochvilný a precizní. Již několik let využívám jeho služeb a nikdy bych neměnila. Doporučuji všem, kdo potřebují malířské práce. Cenově velmi přijatelné.

Tomáš Macinauer, Říčany

S přístupem a provedením práce pana Digrína jsem byl velice spokojen. Jeho jednání a přístup probíhal dle dohody a to jak prohlídky objektu, cenové nabídky, termínu provedení prací, provedení díla a vyúčtování. Vyšel mi vstříc i s možností využití jeho slevové karty na nákup materiálu, takže mi snížil náklady o 10 %. Já osobně velmi oceňuji jeho dochvilnost. Za sebe vřele doporučuji.

Jana Hladíková

Velmi děkujeme za rychlou a pečlivou práci a hlavně, že nám pan Digrín vyšel vstříc s termínem. Můžeme jen a jen doporučit. Jednalo se o místnost po vytopení odpadní vodou, vše potřebné vyspravil, zaizoloval, vymaloval dle dohody a místnost předal uklizenou. Ceníme si velmi slušného jednání.

Marie Nogová

S provedením malířských prací jsme velmi spokojeni.Oceňuji i provedení přesně rozepsané nabídky prací a dodržení jak termínu, tak ceny. Práce byla perfektní a čistá.

Podzimkovi, Říčany

U pana Digrína jsme si objednali výmalbu celého rodinného domu. Domluvili jsem se na 2 etapách, termíny byly dodrženy. Pan Digrín je ochotný, spolehlivý, perfektně odvedl svoji práci.

Můžeme jen doporučit!

Hotel Pavilon

Chtěl bych Vám Martine poděkovat za spolupráci malířských prací v našem hotelu Pavilon v roce 2018 a doufám ve spolupráci v roce 2019.

Napsat vlastní