Ing. Michaela Halvová(misa.halvova@seznam.cz):

 • Perfektně vymalované prostory kanceláří, hotovo za necelé dva dny. Pan Digrín je nenáročný, vše potřebné obalí a úklid je téměř nulový. Měli jsme položený koberec v jedné z kanceláří a nemuseli jsme ani luxovat jak bylo vše čisté :) Mohu jen doporučit, na malíře je spoleh.

  Krásně vymalovaný byt na bílo, na stěnách byly původně barvy a barevné malůvky. Pan Digrín mi vyšel vstříc a vymaloval na etapy - nejdříve celý byt bez ložnice a pak samotnou ložnici. S týdenním rozestupem jsem mohla krásně přenést potřebné věci, nábytek vždy zůstal v pokojích. Úklid bytu zabral vždy necelou hodinku, perfektně obaleno. Celkový přístup na jedničku, mohu jen doporučit. 

V. Matinová, OSM MČ Praha-Kolovraty(www.kolovraty.cz)

 • MČ Praha-Kolovraty zadala panu Digrínovi v roce 2015 zakázku na vymalování chodeb a schodiště ve víceúčelové budově pošty.Pan Digrín spolehlivě odvedl dobrou práci za provozu budovy.  Vše bylo předáno rychle a čistě. Vzhledem k výborné zkušenosti mohu doporučit dalším zákazníkům.

Reference od přátel:

 • Malíř Martin je precizní, spolehlivý, dochvilný, po malování je čisto, prostě nemám k němu jedinou výtku. Maloval u nás již mnohokrát a doporučili jsme ho i známým a všichni byli maximálně spokojeni. Cena je naprosto odpovídající. Jiného malíře už u nás nechci ! 

V. Bubáková:

 • Dlouholetá spolupráce s panem malířem Digrínem vždy k naprosté spokojenosti celé naší rodiny, rychlá a pečlivá práce, příznivé ceny a časová flexibilita.Velkou předností je také úplná samostatnost a spolehlivost. Nikdy neslibuje vzdušné zámky, ale  co  slíbí, vždy splní  v termínu a kvalitně.Po malování našeho rodinného  domu po panu Digrínovi není téměř třeba uklízet, vždy je vše pečlivě zakryto a oblepeno.  Doporučujeme.

Marie Navrátilová, Osnice:

 • S malířskými službami pana Digrína jsem byla moc spokojená. Malování bylo vždy provedeno profesinálně a s náležitou péčí.Vždy jsem předem dostala přehlednou kalkulaci a harmonogram, které byly vždy dodrženy. 
  Služby pana Digrína velmi doporučuji.

Věra Žaludová, Květnice:

 • Malíře pana Digrína jsme objevili náhodou před několik lety a od té doby u nás v rodinném domě maloval několikrát. Vždy vše proběhlo k naší maximální spokojenosti a bez nejmenšího problému.

  Termíny pan Digrín vždy dodržel, malby i nutné oprávky prasklin byly vždy provedeny pečlivě, profesionálně a navíc po malování nebyl nikdy potřeba téměř žádný úklid. Mohu jen doporučit.

Barbara Kuželová:

 • Pan Martin Digrín prováděl pro naši rodinu v uplynulém a letošním roce dvě zakázky - jednalo se o výmalbu bytů, nátěry zárubní, radiátorů a dveří. Pan Digrín měl  k zakázce velmi solidní a profesionální přístup: rozpočet na práci i materiál, který nám předložil před zahájením prací dodržel, stejně jako i termín a i s provedením prací jsme byli velmi spokojeni. Samozřejmostí bylo předání prostor po dokončení prací čistých, takže úklid po malování byl minimální. 
  Vzhledem k našim dosavadním velmi dobrým zkušenostem s přístupem a prací pana Digrína se v případě potřeby na něj zase obrátíme a také  tímto pana Digrína rádi doporučujeme i dalším klientům.

Jan Tomeš, Horní Jirčany:

 • Chtěl bych Vám poděkoval za příkladné vymalování našeho RD v Horních Jirčanech. Práce byly provedeny v dohodnutém termínu, ve výborné kvalitě a díky preciznímu zakrytí nábytku a vybavení domu prakticky bez potřeby následného úklidu.

  Ještě jednou děkuji a zdravím

  Jan Tomeš, HJ

bytové družstvo v Říčanech, Purkyňova 1705:

 • rád bych vyjádřil spokojenost s odvedenou prací v rámci výmalby společných prostor bytového domu. Vše probíhalo naprosto v pořádku, vždy přesně a na čas, dle rozplánování, v čistotě a dle dohody s očekávaným výsledkem. Tímto bych vám ještě jednou rád poděkoval za odvedenou práci. Za SVJ Šulc

Jana Charanzová:

 • Malířské práce od pana Digrina jsou vždy perfektní, kvalitní, je spolehlivý, dochvilný a precizní. Již několik let využívám jeho služeb a nikdy bych neměnila. Doporučuji všem, kdo potřebují malířské práce. Cenově velmi přijatelné.

Tomáš Macinauer, Říčany:

 • S přístupem a provedením práce pana Digrína jsem byl velice spokojen. Jeho jednání a přístup probíhal dle dohody a to jak prohlídky objektu, cenové nabídky, termínu provedení prací, provedení díla a vyúčtování. Vyšel mi vstříc i s možností využití jeho slevové karty na nákup materiálu, takže mi snížil náklady o 10 %. Já osobně velmi oceňuji jeho dochvilnost. Za sebe vřele doporučuji.

Tomáš Macinauer
regionální koordinátor
Černokostelecká 331/106 Říčany 25101
mobil:+420603507570
tomas.macinauer@gmail.com
smluvní partner Bonnet.cz spol s.r.o.

Jana Hladíková:

 • Velmi děkujeme za rychlou a pečlivou práci a hlavně, že nám pan Digrín vyšel vstříc s termínem. Můžeme jen a jen doporučit. Jednalo se o místnost po vytopení odpadní vodou, vše potřebné vyspravil, zaizoloval, vymaloval dle dohody a místnost předal uklizenou. Ceníme si velmi slušného jednání.  

Marie Nogová:

 • S provedením malířských prací jsme velmi spokojeni.Oceňuji i provedení přesně rozepsané nabídky prací a dodržení jak termínu, tak ceny. Práce byla perfektní a čistá.  

Podzimkovi, Říčany:

 • U pana Digrína jsme si objednali výmalbu celého rodinného domu. Domluvili jsem se na 2 etapách, termíny byly dodrženy. Pan Digrín je ochotný, spolehlivý, perfektně odvedl svoji práci.
  Můžeme jen doporučit!
   

Hotel Pavilon:

 • chtěl bych Vám Martine poděkovat za spolupráci malířských prací v našem hotelu Pavilon v roce 2018 a doufám ve spolupráci v roce 2019.